نمایشگاه مجازی

یک نمایشگاه مجازی، غالباً یک صفحه اختصاصی به‌صورت آنلاین است که شامل تمام غرفه داران است. غرفه داران در نمایشگاه مجازی اطلاعاتی ازجمله: نام و نشان غرفه دار، بنرها، نمایه‌ها، مشخصات شرکت، مشخصات تماس و همچنین سایر اطلاعاتی که غرفه دار می‌خواهد به اشتراک بگذارد. این می‌تواند شامل فیلم‌ها، اطلاعات مربوط به محصول، پروفایل کارمندان، مکان‌های اداری و امکان ارسال پیام‌های فوری باشد. نمایشگاه‌های مجازی راهی مؤثر برای ارتباط غرفه داران و نمایندگان را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، محیط مجازی به نمایندگان اجازه می‌دهد تا آسان‌تر غرفه داران را بیابند و با آن‌ها درگیر شوند. چند کلیک ماوس تنها کاری است که شرکت‌کنندگان در آن می‌توانند غرفه دار موردنظر خود را پیداکرده و مکالمه‌ای را آغاز کنند. نمایشگاه مجازی این اجازه می‌دهد تا علاقه‌مندان جهانی، غرفه‌ها را در دسکتاپ و موبایل خود مشاهده و تعامل کنند. به‌طورمعمول هزینه برگزاری یک غرفه مجازی یک‌سوم مبلغ برگزاری فیزیکی آن است.

نمایشگاه مجازی از مهم‌ترین دستاوردهای دنیای مجازی می‌باشد. در نمایشگاه مجازی بازدیدکنندگان در 24 ساعت شبانه‌روز قابلیت حضور در فضای نمایشگاهی را خواهند داشت. در دنیای دیجیتال امروز یکی از بهترین فرصت‌ها برای صاحبان کسب‌وکار جهت ارائه خدمات، محصولات و سرویس‌های خود به شکل نامحدود به علاقه‌مندان در سراسر جهان برگزاری نمایشگاه مجازی است. در نمایشگاه‌های فیزیکی دارای محدودیت‌هایی هستیم اما در نمایشگاه مجازی این محدودیت‌ها وجود ندارد.

  • محدودیت در زمان و مکان
  • هزینه‌های زیاد (اجاره فضای نمایشگاهی جهت احداث غرفه، تجهیزات موردنیاز داخل غرفه، طراحی هویت بصری، غرفه سازی‌های بزرگ و پیچیده، طراحی و چاپ و تبلیغات محیط)
  • جابه‌جایی‌های زیاد از شهری به شهر دیگر و یا حتی به خارج از کشور
  • از یاد رفتن خدمات و محصولات از ذهن مشتریانی علاقه‌مند به توضیحات کارشناس شرکت که پس از گذشت زمان اطلاعات دقیقی از آن‌ها موجود نیست.

هیچ‌یک از موارد فوق در نمایشگاه‌های مجازی وجود نداشته و بازدیدکنندگان در هر زمان و مکان می‌توانند محصولات یا خدمات کسب‌وکارها و مشاغل را مشاهده و بررسی کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند.

یک غرفه مجازی زیبا و قابل‌برنامه‌ریزی برای یک تجربه تبلیغاتی مدرن

نمایشگاه‌های مجازی ما شامل طراحی غرفه‌های متنوع و قابل تنظیم است که به غرفه دار اجازه می‌دهد تا راه‌حل‌های خود را برای تعامل مطلوب ارائه دهد.

مزایای نمایشگاه مجازی

  • صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید (بیمه، حمل‌ونقل، نصب)
  • حل مشکلات حفاظت و نگهداری
  • دسترسی 24 ساعته
  • امکان برقراری گفتگوی دو طرفه بازدیدکنندگان و غرفه داران
  • پشتیبانی چندزبانه
  • با تجزیه‌وتحلیل رویدادهای غرفه (آمار بازدید و معاملات)
نمونه غرفه های نمایشگاه مجازی بیست و نهمین کنفرانس مهندسی برق ایران

غرفه شماره 1

غرفه شماره 2

غرفه شماره 3

غرفه شماره 4

غرفه شماره 5

غرفه شماره 6